Apartamentais Turkijoje vadinami butai, kurie yra geruose rajonuose, su pilnu paketu paslaugų (visą parą apsauga, konsjeržas, baseinas, gultai, vaikų žaidimų aikštelės, grilio kepimo vietos ir kt.). Būtent tokiame komplekse siūlome Jums išsinuomoti nedidelį, bet jaukų butą.

Русский вариант

APARTAMENTŲ APRAŠYMAS (RUS)

Namas: "Europietiškas", t.y. šiame name negyvena vietiniai (turkai, kiti musulmonai). Šiame komplekse butus turi išskirtinai europietiški (mąstymo,kultūros, religijos ir pasaulėžiūros gyventojai: vokiečiai, rusai, olandai, ukrainiečiai) žmonės.  
Atstumas iki jūros: apie 150 metrų (iki 5 min.).
Plotas: 60 k.m., vienas atskiras miegamasis ir vienas svečių kambarys su virtuve.
Aukštas: 2 a.
Butas pilnai įrengtas (technika, interjeras).
Apartamentų technika: šaldytuvas, skalbimo mašina, viryklė, tosteris, sulčiaspaudė, kondicionierius, televizorius (su kabeline), karšto vandens boileris, el. arbatinukas, lygintuvas su lyginimo lenta.
Apartamentų baldai ir kt.: dvigulė miegamojo lova, įmontuotos spintos (2 vnt.), sofa svečių kambaryje (išsilanksto), lauko baldai balkone, virtuvės baldai.
Atskiras vonios kambarys su dušo kabina.
Papildomai: belaidis (WI FI) internetas visame komplekse, apsauga visą parą, baseinas (3 vnt. didelis, vaikams, kūdikiams) su gultais, dušas prie baseino, liftas, konsjeržas, grilių vietos, vaikų žaidymų ąikštelės, nuolat tvarkoma graži aplinka.
Tiesiogiai pasiekiami (už namo kampo) - parduotuvės, vaistinės, turgus, restorainai, kavinės.

 

 

NUOSAVYBĖS TEISĖS (RUS)

Buto nuosavybės teisės, su visai priklausančiais dokumentais priklauso mums - Liubovė ir Sergėjus Bobrovai. Tai patvirtina pagrindinis dokumentas, pavadinimu "TAPU". Šis dokumentas yra išduodamas tik po nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo. Taip pat šis dokumentas patvirtina, kad butas nėra kažkaip suvaržytas, areštuotas, įkeistas tretiesiems asmenims.

APARTAMENTŲ UŽIMTUMAS (RUS)

Užpildę žemiau pateiktą formą, galite sužinoti, ar butas bus laisvas Jus galimai dominančiu laikotarpiu. Tai jokiu būdu nereiškia, kad užsakote nuomą, tiesiog domitės. Jeigu tikrai norite užsakyti butą, įrašykite - "jeigu laisva, tai užsakau", laukelyje "Papildoma informacija", kartu su savo tel. numeriu.

Maloniai prašome nurodyti datas, kuriomis domina apartamentų užimtumas.

*Pažymėti laukai yra privalomi.

"NUO" (galimai atvykimo data)*

"IKI" (galimai išvykimo data)*

Jūsų el. pašto adresas*

Papildoma informacija (jeigu norite)

Dėkojame, kad domitės!

 

SIŪLOMŲ APARTAMENTŲ NUOTRAUKOS