Mahmutlar yra Alanijos miesto rajonas, kuris priklauso Antalijos regionui. Pasakiško grožio vieta Tauro kalnų papėdėje, ant Viduržemio jūros kranto. Šeimų pamėgta vieta, nes nėra didelio šurmulio, bet infrastruktūra puikia išvystyta. Čia rasite parduotuves, vaistines, bankus, bankomatus, kavines/restoranus, turgelius, pramogas šeimoms bei įdomias lankytinas vietas!

MAHMUTLAR

BENDRA INFORMACIJA: Miestelis yra 8 km atstumu nuo Alanijos miesto ir 140 km nuo miesto Antalija.
Šiaurinėje pusėje išsidriekė gražiausi Tauro kalnai. Viduržemio paplūdimių ilgis - apie 5 km. 3 km nuo miestelio centri yra saugoma, labai graži miškų zona "Mahmutlar Belediyesi Mesire". Žiemos metu gyventoju skaičius siekia apie 24 262 žm., vasaros metu apie 70 000 žm. (2012 m. duomenimis).
KLIMATAS: Viduržemio subtropikai. Ši vietovė yra unikali, nes beveik visus metus yra saulėtos dienos. Tai leidžia nuolat turėti šviežių vaisių ir gerą nuotaiką. Vidutinė temperatūra vasaros metu +27-29°C. Žiemą +15° C (realiai ne mažiau 16-17°C). Naktimis žiemą visuomet apie 8-10°C
.INFRASTRUKTŪRA: Puikiai išvystyta turizmui ir nuolatiniam gyvenimui. Yra mokyklos, darželiai, kitos įstaigos. Grožio salonai, parduotuvės, diskotekos, kavinės/restoranai, vaistinės, bankai ir kt. Du kartus per savaitę vyksta turgus: antradieniais (Salı Pazarı) ir šeštadieniais (Cumartesi Pazarı).
Miestelyje yra trys pagrindinės gatvės: Atatiurka, Barbarosso ir Antalija-Mersin (pagrindinė alėja-magistralė). Kas 15 min. šiomis gatvėmis važiuoja visuomeninis transportas.
Miestelis padalintas į linijas (zonas) horizontaliai bei atitinkant minėtas pagrindines gatves. Pirmoji linija tiesiai priešais Viduržemio jūrą - Mersin. Antroji linija, 100 m iki jūros - Barbarosso. Trečioji linija, 300-500 m nuo jūros - Atatiurk.
ORO UOSTAS: Nseseniai pastatytas oro uostas GAZIPAŠA yra vos už 30 km, taigi atskrisite švelniai tariant "prie namų durų". Iš oro uosto visą parą važiuoja taksi, dieną - visuomeninis transportas.

DAUGIAU FOTO
12345678910