KAIP VISKAS VYKSTA PIRMYN

 

Drawing(7)Nusprendus išsinuomoti apartamentus galite apmokėti paslaugą keliais variantais:
(1) užstatas 50 €, kai iki kelionės daugiau negu 3 mėn., likusi suma iki ar po kelionės;
(2) visa suma ir "rakto mokestis" (50 €), kai iki kelionės mažiau negu 3 mėn.
(3) susitarimas dėl mokėjimo išsimokėtinai, nepriklausomai nuo kelionės datos, "rakto mokestis" (50 €).

 

Drawing(2)Po apmokėjimo (ar kitokio susitarimo), asmeniškai Jums perduodame raktus nuo Turkijoje esančio buto. Raktai perduodami, likus ne mažiau kaip 2 dienoms iki Jūsų kelionės. Maksimalus egzempliorių skaičius - 2. Tuo atveju, jeigu asmeniškai negalite pasiimti raktų (nesate Vilniuje, nesate Lietuvoje), juos atsiimsite atvykus į vietą ir pateikę savo asmens dokumentą (gausite 1 raktų egzempliorius).

 

Drawing(1)Atvykus į vietą, turite nufotografuoti butą, skaitliuko parodymus, užpildyti atvykimo anketą (paduosime preiš kelionę), kuri leis Jums greičiau susiorientuoti vietoje ir pačiame bute. Buto ir skaitliuko foto reikės mums, kuomet grįšite. Visos komunalinės paslaugos įeina į kainą tačiau, tuo atveju, jeigu bus labai stipriai piktnaudžiaujama (viršys visas įmanomas normas), galite būti paprašyti sumokėti dalį išlaidų.

 

Drawing(4)Mėgaukitės geriausiomis savo atostogomis! Būsite patys savo namų, virtuvės, laiko, pramogų šeimininkais. Kas gali būti geriau? Žinosite, kad esate mūsų (truputį Jums pažįstamų žmonių) namuose. Mums tai bus didelė garbė! Bet kuriuo metu galėsite su mumis susisiekti dėl patarimo ar pagalbos.

KAIP VISKAS VYKSTA ATGAL

 

Drawing(1)Prieš užrakinant duris nufotografuojate butą bei komunalinių skaitliukų duomenis. Taip pat reikės užpildyti išvykimo anketą, kuri taip pat padės Jums patiems nepamiršti savo daiktų bei palikti vietą tinkamo stovio (pvz., išjungus šaldytuvą uždarius langus ir kt.).

 

Drawing(2)Grįžus atgal, reikės grąžinti mums raktus. Jeigu su raktais viskas gerai (visi ekzemplioriai yra) Jums priklauso grąžintina užstato suma - 50 eur. Jeigu raktai buvo gauti vietoje (Turkijoje), reikės juos grąžinti tam asmeniui, iš kurio jus gavote. Tokiu atveju, tas asmuo sužiūri raktų skaičių ir būseną. 

 

Drawing(7)Be abejo tikimės, kad Jus butą naudosite "kaip savą", t.y. tausodami ir mylėdami. Bet jeigu kažkas atsitiko, kažką pametėte, sulaužėte, sugadinote - ne bėda. Visko būna gyvenime. Daiktai turi savo kainą ir ji nėra labai dielė. Visos kainos yra iš anksto Jums nurodytos. Susužiūrime būklę "iki" ir "po", atsiskaitome ir su šypsena paspaudžiame vieni kiteims rankas.

 

Drawing(6)Labai laukiame Jūsų sugrįžtant kitą kartą. Tad nuoširdžiai linkime Jums sveikatos, gražių metų, gero atlyginimo, gražių santykių ir noro ilsėtis!